نتیجه مجمع سالانه دو شرکت بورسی

توسط : trader_esf1|ﺳﻪشنبه, 20 اسفند,1398

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع سالانه سرمایه گذاری مسکن صبح امروز با حضور اکثریت سهامداران در محل شرکت واقع در بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، شماره 8 برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به 30 آذر سال جاری و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 88 ریال سود محقق شده هر سهم، 10 ریال معادل 11 درصد سود برای هر سهم توزیع شود.

براین اساس، سهامداران حقیقی و حقوقی دارای یک تا 10 هزار سهم از 15 تا 31 فروردین ماه ، 10 هزار و یک تا 20 هزار سهم از یک تا 31 اردیبهشت، 20 هزار و یک تا 100 هزار سهم از یک تا 31 خرداد، 100 هزار و یک تا 200 هزار سهم از یک تا 31 تیر و از 200 هزار و یک سهم به بالا از یک مرداد تا 13 آبان سال آینده با اعلام حساب بانکی از طریق نمابر به شماره 02122913575 می توانند سود خود را دریافت کنند.

همچنین مجمع سالانه شرکت پاکسان صبح امروز با حضور اکثریت سهامداران در محل هتل المپیک برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به 30 آذر سال جاری و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 1863 ریال سود محقق شده هر سهم، 1000 ریال معادل 54 درصد سود برای هر سهم توزیع شود.

سهامداران حقیقی که از قبل دارای حساب بانکی بوده یا تا 15 اردیبهشت سال آینده اطلاعات حساب بانکی را از طریق دورنما و پرتال سهامداران شرکت اعلام کنند، سود سهام آنها تدریجاً از 20 تا 31 خرداد ماه به حساب های اعلام شده واریز خواهد شد. سهامداران حقیقی که تا 15 اردیبهشت موفق به ارسال اطلاعات حساب بانکی نشده باشند، می‌توانند با توجه به هماهنگی های انجام شده با بانک ملت با در دست داشتن کارت ملی و کد بورسی طبق حروف الفبا به هر یک از شعب این بانک مراجعه و سود سهام را دریافت کنند.

 همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سهامداران حقوقی می‌توانند از یک خرداد ماه حساب بانکی و درخواست کتبی را به امور سهام شرکت اعلام و ارسال کنند تا برابر مقررات سازمان بورس و طی مهلت قانونی، سود سهام آنها به حساب واریز و نسبت به پرداخت آن اقدام شود.

کلمات کلیدی:

آدرس: تهران میدان ونک،خیابان گاندی جنوبی ،خیابان پنجم ،پلاک ۲۰   تلفن: ۸۸۲۰۳۳۱۱   فكس: ۸۸۲۰۹۶۷۰   فكس بخش مالی :۸۸۸۷۲۹۵۸

کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت کارگزاری ارگ هومن می باشد