شرایط عرضه سه بلوک در فرابورس

توسط : trader_esf1|یکشنبه, 13 بهمن,1398

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرایط عرضه بلوک ۱.۱۴، ۱۸ و ۷.۱۸ درصدی سه شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری، سرمایه گذاری معیار صنعت پارس و آزمایش در فرابورس اعلام شد.

شرایط عرضه بلوک ۱.۱۴ درصدی "سمگا"

شرکت اقتصادی نگین گردشگری در نظر دارد بلوک ۱.۱۴ سهام سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری را بطور عمده و نقد در بازار اول معاملات فرابورس به فروش برساند.

به این ترتیب، مقرر شده ۳۴ میلیون و ۳۲۷ هزار و ۳۴۵ سهم در نماد "سمگا۴" روز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه از طریق کارگزاری آگاه عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۹۷۳۲ ریال، قیمت پایه کل ۳۳.۴ میلیارد تومان و سپرده حضور در رقابت ۳.۳ میلیارد تومان تعیین شده است.

کارگزار خریدار باید سپرده حضور در رقابت معادل ۱۰ درصد قیمت پایه کل را بصورت نقدی یا ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط( حداقل سه ماهه) از مشتری دریافت و حسب مورد به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز یا به شرکت فوق تحویل داده و تاییدیه را به معاونت بازار شرکت فرابورس ارائه کند.

بنابراین گزارش، این کارگزاری که دو سال پیش با دستور سازمان بورس برای مدتی از خرید کالا و اوراق و ایجاد موقعیت تعهدی جدید محروم شده بود، سه شنبه ۱۹ بهمن دو میلیون و ۲۸۳ هزار سهم بورس انرژی به قیمت پایه هر سهم ۱۰۴۰۲ ریال و به ارزش ۲.۳ میلیارد تومان و ۱۹.۱ میلیون سهم بیمه آرمان ( معادل ۱.۲۷ درصد) به قیمت ۲۴۴۴ ریال و ارزش ۴.۶ میلیارد تومان را بصورت نقد در بازار پایه فرابورس عرضه خواهد کرد.

شرایط عرضه بلوک ۱۸ درصدی "معیار"

شرکت مهندسی فن گستر پارس در صدد است بلوک ۱۸ درصدی سهام سرمایه گذاری معیار صنعت پارس را بطور عمده و نقد در بازار پایه فرابورس به فروش برساند.

بر این اساس، مقرر شده ۹ میلیون سهم در نماد "معیار۴" روز سه شنبه ۱۳ اسفند ماه از طریق کارگزاری تدبیرگرسرمایه عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۲۴۶۲۷ ریال، قیمت پایه کل ۲۲.۱ میلیارد تومان و سپرده حضور در رقابت ۲.۲ میلیارد تومان تعیین شده است.

کارگزار خریدار باید سپرده حضور در رقابت معادل ۱۰ درصد قیمت پایه کل را بصورت نقدی یا ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط( حداقل سه ماهه) از مشتری دریافت و حسب مورد به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز یا به شرکت فوق تحویل داده و تاییدیه را به معاونت بازارهای خارج از بورس  شرکت فرابورس ارائه کند.

شرایط عرضه بلوک ۷.۱۸ درصدی "لازما"

همچنین بلوک ۷.۱۸ درصدی شرکت آزمایش بطور عمده و نقد روزه یکشنبه ۲۰ بهمن ماه در بازار پایه فرابورس عرضه خواهد شد.

به این ترتیب، مقرر شده ۱۵ میلیون و ۶۳۱ هزار و ۷۶۱ سهم در نماد " لازما۴" از طریق کارگزاری بانک خاورمیانه به فروش برسد. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۱۳۸۶۳ ریال، قیمت پایه کل ۲۱.۶ میلیارد تومان و سپرده حضور در رقابت ۲.۱ میلیارد تومان تعیین شده است.

کارگزار خریدار باید سپرده حضور در رقابت معادل ۱۰ درصد قیمت پایه کل را بصورت نقدی یا ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط( حداقل سه ماهه) از مشتری دریافت و حسب مورد به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز یا به شرکت فوق تحویل داده و تاییدیه را به معاونت بازارهای خارج از بورس  شرکت فرابورس ارائه کند.

کلمات کلیدی:

آدرس: تهران میدان ونک،خیابان گاندی جنوبی ،خیابان پنجم ،پلاک ۲۰   تلفن: ۸۸۲۰۳۳۱۱   فكس: ۸۸۲۰۹۶۷۰   فكس بخش مالی :۸۸۸۷۲۹۵۸

کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت کارگزاری ارگ هومن می باشد