مجوز شریک چینی زیرمجموعه "کرمان"

توسط : trader_esf1|شنبه, 09 آذر,1398

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، توسعه و عمران استان کرمان که با سرمایه بیش از 60 میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس حضور دارد با اعلام رویداد مهمی و مربوط به دریافت مجوز سرمایه گذاری خارجی در شرکت زیرمجموعه با توقف یک ساعته نماد روبرو شد.

براساس این گزارش، علی اژدر مدیرعامل "کرمان " اعلام کرد : با توجه به توافقات اولیه صورت پذیرفته با شرکت لوشی گروپ چین (سرمایه گذار خارجی) مبنی بر سرمایه گذاری در شرکت رینگ مارال ارگ و برای تولید رینگ آلومینیومی خودرو ، مجوز سرمایه گذاری خارجی این شرکت چینی در ایران به مبلغ  15 میلیون یورو توسط وزارت اقتصاد صادر شده است .

طبق توافقات با شریک خارجی و با انجام افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و سلب حق تقدم از سهامداران فعلی ، شریک خارجی سهامدار 50 درصدی شرکت رینگ مارال ارگ می شود که در صورت انجام و پس از طی تشریفات قانونی ، جمع سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان بصورت مستقیم و غیرمستقیم در شرکت رینگ مارال ارگ از 50 درصد فعلی به 25 درصد کاهش خواهد یافت.

کلمات کلیدی:

آدرس: تهران میدان ونک،خیابان گاندی جنوبی ،خیابان پنجم ،پلاک ۲۰   تلفن: ۸۸۲۰۳۳۱۱   فكس: ۸۸۲۰۹۶۷۰   فكس بخش مالی :۸۸۸۷۲۹۵۸

کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت کارگزاری ارگ هومن می باشد