زمان افزایش سرمایه + مجمع ۷ شرکت

توسط : trader_esf1|شنبه, 04 آبان,1398

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت بیمه رازی برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه، زمان برگزاری مجمع فوق العاده را اعلام کرد.

همچنین پیرو مجمع نوبت اول شرکت های بیمه رازی، بیمه آرمان، موسسه اعتباری ملل در 31 تیر ماه، قند تربت جام و آذریت در 29 و 30 مهر که به حد نصاب نرسید، "ساذری" برای انتخاب اعضای هیات مدیره ،"قجام"  برای تصویب صورت های مالی منتهی به خرداد سال جاری و "ورازی، آرمان، وملل" برای تصویب صورت های مالی منتهی به اسفند گذشته به مجمع عادی بطور فوق العاده و سالانه نوبت دوم می روند.

سه شرکت خدمات فنی فولاد یزد، بیمه تعاون و لوله و ماشین سازی ایران نیز جهت انتخاب اعضای هیات مدیره، تصویب صورت های مالی منتهی به اسفند گذشته و بررسی گزارش امکان سنجی انتقال کارخانه تپه سفید به شمس آباد به مجمع عادی بطور فوق العاده می روند.

در این میان، مجمع عادی بطور فوق العاده داروسازی آوه سینا که قرار بود 6 آبان برگزار شود، لغو و تصمیم گیری درخصوص انتخاب اعضای هیات مدیره به مجامع بعدی که تاریخ آن متعاقباً اعلام می شود، موکول شد.

بنابراین گزارش، بیمه رازی که پیشنهاد افزایش سرمایه 150 درصدی داده بود با دریافت مجوز افزایش سرمایه 0 درصدی در مرحله اول می تواند سرمایه را از 200 به 300 میلیارد تومان برساند. این تامین مالی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال و صرف سرمایه گذاری های کوتاه و بلند مدت می شود.

این شرکت حاضر در تابلو نارنجی بازار پایه می تواند در مجمع فوق العاده با انجام افزایش سرمایه از 300 به 500 میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدت دو سال به هیات مدیره تفویض کند تا پس از اخذ مجوز سازمان و بیمه مرکزی نسبت به انجام، اقدام شود.

موسسه اعتباری ملل(مجمع سالانه نوبت دوم): ساعت 10 روز یکشنبه 12 آبان در هتل هما

بیمه رازی(دو مجمع سالانه نوبت دوم و فوق العاده): ساعت 14 و 16 روز دوشنبه 13 آبان در دفتر مرکزی شرکت

آذریت(مجمع عادی بطور فوق العاده نوبت دوم ): ساعت 12 روز شنبه 18 آبان درمحل کارخانه واقع در تبریز

قند تربت جام(مجمع سالانه نوبت دوم): ساعت 15 روز یکشنبه 12 آبان در محل انجمن صنفی کارخانه های قند و شکر

بیمه آرمان(مجمع سالانه نوبت دوم): ساعت 10 روز دوشنبه 20 آبان در ساختمان مرکزی بیمه آرمان

خدمات فنی فولاد یزد(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 15 روز یکشنبه 12 آبان در محل شرکت واقع در یزد

بیمه تعاون(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 17 روز دوشنبه 13 آبان در هتل بزرگ تهران

لوله و ماشین سازی ایران(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 14:30 روز یکشنبه 12 آبان در اتوبان نواب،بزگراه چراغی، حدفاصل مترو شهرک بهشتی و عبدل آباد ، مجتمع پردیس کیان

کلمات کلیدی:

آدرس: تهران میدان ونک،خیابان گاندی جنوبی ،خیابان پنجم ،پلاک ۲۰   تلفن: ۸۸۲۰۳۳۱۱   فكس: ۸۸۲۰۹۶۷۰   فكس بخش مالی :۸۸۸۷۲۹۵۸

کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت کارگزاری ارگ هومن می باشد