سیزدهمین عرضه اولیه جدید بازار

توسط : trader_esf1|چهارشنبه, 17 مهر,1398

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی با گذشت 6 ماه و اندی از سال جاری، سهام شرکت های سرمایه گذاری صدر تامین، کشت و صنعت شریف آباد، ژلاتین کپسول، پلی پروپیلن جم ، سیمرغ، دارویی ره آورد تامین، پتروشیمی نوری، پخش هجرت، غلتک سازان سپاهان، جنرال مکانیک، نیلی صنعت کرمان و توسعه مولد نیروگاهی جهرم عرضه اولیه شده که امروز هم سیزدهمین شرکت جدید وارد بازار می شود .

در این رویداد 10 درصد از سهام فولاد سپید فراب کویر شامل 240 میلیون سهم با محدوده قیمت 600 تا 625 تومانی هر سهم و سهمیه 600 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات بورس عرضه اولیه می شود.

سرمایه شرکت 240 میلیارد تومان است که در عملکرد 6 ماهه سال جاری 1.9 هزار میلیارد تومان درآمد داشته و نسبت به مدت مشابه سال قبل 92 درصد رشد داشته است. همچنین EPS سال جاری را 1085 ریال پیش بینی کرده است.احمد خوروش با 53.3 درصد، جواد خوروش با 23.6 درصد، حمیدرضا خوروش با 22.9 درصد، علی محمد و سالار خوروش هرکدام با 0.0004 درصد در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارند.

براساس این گزارش، "کویر" فعالیت را در زمینه فولاد از سال 81 آغاز و راه‌اندازی فاز اول نورد میلگرد شاخه و کلاف با ظرفیت 350 هزار تن در سال 86 انجام شده است. این شرکت یکی از بزرگترین و کاملترین تولید کننده های انواع میلگرد کلاف صنعتی و ساختمانی در بخش خصوصی است که دارای ماشین آلات اروپایی، تجهیزات و فناوری‌های به روز در تحقق محصولات بوده و از موقعیت استراتژیک جغرافیایی بسیار خوبی از نظر دسترسی به زیرساخت های ارتباطی در مرکز ایران برخوردار است. شرکت بعد از سه سال از شروع فعالیت به ظرفیت اسمی رسیده و از سال 90 اقدام به فروش صادراتی محصولات به کشورهای همجوار کرده است.

کلمات کلیدی:

آدرس: تهران میدان ونک،خیابان گاندی جنوبی ،خیابان پنجم ،پلاک ۲۰   تلفن: ۸۸۲۰۳۳۱۱   فكس: ۸۸۲۰۹۶۷۰   فكس بخش مالی :۸۸۸۷۲۹۵۸

کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت کارگزاری ارگ هومن می باشد