توضیحات "تکپو " در مورد افزایش سرمایه

توسط : trader_esf1|دوشنبه, 20 خرداد,1398

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت هپکو که در بازار پایه ب معاملات فرابورس درج شده 19 اسفند سال گذشته با برگزاری مجمع فوق‌العاده ، اقدام به اعمال افزایش سرمایه بیش از 806 درصدی و از 233 میلیارد به بیش از 2 هزار و 112 میلیارد تومان از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها کرد و به ثبت هم رساند اما به دلیل ابهامات سازمان بورس تاکنون با توقف نماد روبرو شده است.

براساس این گزارش، آخرین پیگیری های بورس پرس از این شرکت نشان می دهد در پی انتشار توضیحات "تکپو " در مورد افزایش سرمایه ، زمینه بازگشایی نماد این شرکت در روزهای آینده فراهم شده و احتمالا" با توضیحات نهاد ناظر این شرکت به تابلو معاملات بازخواهد گشت.

در این میان ، علی بابادی مدیرعامل هپکو اعلام کرد: بر اساس مصوبه 28 اردیبهشت 98 شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست رئیس جمهور مبنی بر اینکه شرکت هایی که مشمول شرایط بند ز تبصره 10 قانون بوجه 97 بوده اند و در سال گذشته تجدید ارزیابی کرده اند تا پایان سال 98 مهلت دارند که افزایش سرمایه را ثبت کنند و از معافیت مالیاتی برخوردار شوند.

با تصویب این مصوبه، افزایش سرمایه شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو از مالیات معاف می شود. این مصوبه در حال طی شدن مراحل اداری ابلاغ بوده که به محض طی شدن مراحل اداری اطلاع رسانی خواهد شد.

کلمات کلیدی:

آدرس: تهران میدان ونک،خیابان گاندی جنوبی ،خیابان پنجم ،پلاک ۲۰   تلفن: ۸۸۲۰۳۳۱۱   فكس: ۸۸۲۰۹۶۷۰   فكس بخش مالی :۸۸۸۷۲۹۵۸

کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت کارگزاری ارگ هومن می باشد