پیش بینی صحرایی از صورت‌های مالی صادرات

توسط : trader_esf1|چهارشنبه, 17 بهمن,1397

 علی صحرایی با تاکید بر اینکه بازگشایی نماد بانک صادرات در بورس با توجه به نگاه ویژه مدیرعامل به نقدشوندگی دارایی‌های مالی و بازار سرمایه، جای تشکر دارد به روند متعادل قیمت سهم بانک و حفظ قدرت نقدشوندگی آن اشاره کرد و گفت : سیاست‌های بازارگردانی از زمان بازگشایی سهم و تقویت این نگاه که سرمایه‌داران خرد به‌عنوان شرکای بانک در کنار بانک هستند و باید در جایی سرمایه‌گذاری کنند که مدیر ارشد مجموعه تثبیت و عدم‌نوسانات شدید قیمت سهام را نیز مدنظر دارد و در تصمیمات لحاظ کرده، مهم‌ترین عوامل موثر در این زمینه است.

وی با اشاره به ارتقای وضعیت شفافیت صورت‌های مالی در بازار سرمایه ادامه داد: از طرفی نتیجه فعالیت و زحماتی که کارکنان بانک در حداقل ۲ هزار و ٥٠٠ شعبه کشیده‌اند در قالب صورت‌های مالی به بازار سرمایه ارائه می‌شود و برنامه‌های اجرای افزایش سرمایه و سودآور کردن شعب زیان‌ده که در صورت‌های مالی منعکس شده، موید این است که زیان بانک کم شده است. 

این مقام مسئول ادامه داد: این روند اگر ادامه پیدا کند، بانک در سال آینده سودآور شده و سهامداران هم از ثمرات آن برخوردار می‌شوند.

صحرایی افزود: شفافیت مالی شرکت‌های پذیرفته شده در بازار سرمایه ، ویژگی بارز بوده و این شرکت‌ها بالاترین درجه شفافیت را دارند. در بانک صادرات ایران تلاش‌ها نشان می‌دهد شفافیت از مرحله تئوری به مرحله عمل رسیده و افزایش درجه شفافیت دراین بانک کمک ویژه‌ای به سهامداران خرد به‌عنوان شرکای بانک خواهد بود.

کلمات کلیدی:

آدرس: تهران میدان ونک،خیابان گاندی جنوبی ،خیابان پنجم ،پلاک ۲۰   تلفن: ۸۸۲۰۳۳۱۱   فكس: ۸۸۲۰۹۶۷۰   فكس بخش مالی :۸۸۸۷۲۹۵۸

کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت کارگزاری ارگ هومن می باشد